O spoločnosti

Diamond Reality​

O spoločnosti

Realitná kancelária Diamond Reality, s.r.o. patrí medzi najväčšie realitné kancelárie v Košiciach čo sa ponuky nehnuteľností týka. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou.

Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako jedna z najväčších realitných kancelárii v Košiciach si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek.

Poskytujeme najkomplexnejšie služby na realitnom trhu

Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“.  V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností je bezplatná pre všetkých klientov našej realitnej kancelárie. Momentálne inzerujeme na približne 200 realitných portáloch.

Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov.

Prečo názov Diamond Reality?

Pretože MY sme diamantom v oblasti realít!

Slovo diamant je odvodené z gréckeho slova „adamas“, čo v preklade znamená nepremožiteľný. Diamant sa v prírode nachádza veľmi ojedinele a patrí k najvzácnejším drahokamom na svete. Pre svoje vlastnosti, akými sú farba, tvar a čistota, patrí k najcennejším drahokamom.

Cena diamantu sa určuje podľa tzv. „štyroch C“ tieto sú bežne používané na základný opis diamantov: sú to karáty (carat), čírosť (clarity), farba (color) a výbrus (cut). Keďže naša realitná kancelária je diamantom v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, tak svoje „štyri C“ má zoradené takto:

4 "C" Diamond Reality s.r.o:

  1. “C” (confidence) – dôvera, istota. Veľmi dôležitým faktorom úspešného obchodu s nehnuteľnosťou je dôvera medzi klientom a sprostredkovateľom, medzi kupujúcim a predávajúcim. Preto sme dôveru, ako najdôležitejší prvok zobchodovania nehnuteľnosti, dali na prvé miesto našich štyroch „C“.
  2. “C” (candidness) – otvorenosť, úprimnosť. Snažíme sa o jasné a korektné správanie sa k našim klientom. Dbáme na otvorený a úprimný vzťah, ktorý nám zabezpečí úspešné ukončenie obchodu.
  3. “C” (comfort) – pohodlie. Ďalším veľmi podstatným aspektom je pohodlie. Náš klient musí mať stopercentný komfort pri riešení predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Snažíme sa o poskytnutie kompletného servisu, a to pod heslom „všetko pod jednou strechou“.
  4. “C” (cooperation) spolupráca, súčinnosť. Tá je rovnako potrebná pre predávajúceho aj kupujúceho. Mnohokrát sa pri prevode nehnuteľnosti vyskytnú problémy, ktoré sa dajú veľmi ľahko vyriešiť spoluprácou oboch zmluvných strán. Ak však táto spolupráca nie je dobrá, celý proces môže vyústiť do sporu trvajúceho i veľmi dlhý čas.

Rovnako ako diamanty, aj naše služby – ponuka nehnuteľností, ich cenové ohodnotenie a kompletný servis patria na trhu s nehnuteľnosťami medzi špičku.
Ponúkame našim klientom silného a spoľahlivého partnera, ktorý pre svojich klientov urobí všetko, čo je v jeho silách, ochotne a rád poradí.

Close Menu