Recenzie

Lukáš sopko realitný maklér Košice recenzie 6
Veľká spokojnosť so službami pána Sopka, ktorý nám predal náš byt na Jazere. Akonáhle budem ešte raz predávať, tak sa na Vás opäť obrátim.
Martin Jakubčík
Veľmi profesionálne uskutočnený prenájom bytu. Som veľmi spokojný so službami.
Jozef Zelinský
Bol som maximálne spokojný s celým priebehom predaja môjho domu. S pánom Sopkom som už absolvoval dva predaje mojich nehnuteľnosti a aj teraz opäť som bol nadmieru spokojný. Predpokladám, že do budúcna budem predávať ešte minimálne jednu svoju nehnuteľnosť a už teraz viem, že sa naňho znovu obrátim.
Matúš Jutský
Pánovi Sopkovi patrí moja srdečná vďaka za jeho ochotu a ľudský prístup. Vďaka jeho skúsenostiam prebehol predaj bez najmenších problémov.
Martina Ostrovčíková
Lukáš sopko realitný maklér Košice recenzie 5
Lukáš sopko realitný maklér Košice recenzie 4
Dobrý deň, ďakujem pánovi Sopkovi za to, že mi predal môj byt . Bolo za mnou asi 10 realitných kancelárií, ale pán Sopko mi ako jedniný priniesol reálneho kupujúceho.
Serafína Fotulová
Veľká spokojnosť so službami pána Sopka, ktorý nám predal náš dom na Jazere. Akonáhle budem ešte raz predávať, tak sa opäť obrátim na pána Sopka.
Maroš Serafín
Servis poskytnutý zo strany pána Sopka splnil všetko čo som od realitného makléra očakávala.
Adriana Vatralyová
Bol som veľmi spokojný s prácou realitného makléra Lukáša Sopka a týmto mu chcem poďakovať za rýchly odpredaj nehnuteľnosti a profesionálny prístup.
Miroslav Klučka
Lukáš sopko realitný maklér Košice recenzie 3
Lukáš sopko realitný maklér Košice recenzie 2
S realitnou kanceláriou Diamond Reality som bol veľmi spokojný. Konkrétne sa chcem poďakovať pánovi Lukášovi Sopkovi za jeho príjemný prístup a odborné znalosti.
Ondrej Pavúk
So službami realitnej kancelárie Diamond Reality sme boli spokojní a hodnotíme jej služby veľmi kladne - sú na vysokej úrovni. Počas celej doby nás neustále informovali o celom procese a postupe s predajom nášho domu. Za všetko Vám ďakujeme pán Sopko.
Soňa Sminská
Ďakujeme realitnej kancelárii Diamond Reality za ochotu a rýchle jednanie maklérov. Boli sme veľmi spokojní s prácou pána Sopka.
Andrej Slučka
Ďakujem pekne p. Sopko, stále tomu nemôžem uveriť, že sa vám podarilo pozemok predať... dlho budem na vás spomínať 🙂 a každopádne máte moje odporúčania... ešte raz ďakujem
Peter Kováčik
Lukáš sopko realitný maklér Košice recenzie 1
Close Menu